All for Joomla All for Webmasters

WWW.SOMERSET.PL

Polonia z okolic Somerset i Bristolu

 

Rząd w UK podnosi zarobki i obniża podatki – ludzie w UK będą zarabiać więcej!

Dzisiaj został ogłoszony nowy budżet — a w nim ponownie podniesienie minimalnych zarobków w UK oraz kwoty wolnej od podatku, dosłownie już za kilka miesięcy, minimalna płaca w UK będzie wynosiła prawie £8 na godzinę a dokładnie £7.83.

27 Lis 2017 0 comment

Dodatkowo rząd UK podnosi ponownie kwotę wolną od podatku do £11,850.

Podniesiona kwota wolna od podatku oznacza, że jeżeli będziesz zarabiać przysłowiowe £8 na godzinę, to prawie wszystkie Twoje zarobione pieniądze pozostaną w Twojej kieszeni.

Przypominam, jak ważna jest kwota wolna od podatku w UK. Im wyższa kwota wolna od podatku dochodowego, tym więcej pozostanie Ci w kieszenie z Twojej wypłaty.

Wraz z podniesieniem minimalnego wynagrodzenia, pamiętajmy, że podniesienie kwoty wolnej od podatku skutkuje, że więcej pieniędzy pozostanie nam w kieszeni.

Dla przykładu, w Polsce aparat państwowy z zarobionych pieniędzy zabiera prawie 50% Twoich zarobków. W UK, jeżeli zarobisz minimalną, to nie zapłacisz podatku, a ubezpieczenie jest bardzo niskie, dlatego do UK przeprowadzają się Polacy, aby zakładać biznesy i pracować.
 
Co więcej! Rząd UK nie zapomniał o tych ludziach, którzy w swoim życiu osiągnęli więcej niż minimum, podatki dla lepiej zarabiających także zostaną obniżone!
 
Kanclerz finansów podwyższy kwotę, do której płacimy 20% podatku, obecnie za pieniądze zarobione powyżej £45,001 płacimy 40% podatku, nowy poziom od którego,
wpadniemy w 40%, zacznie się od £46,350.

Zaloguj się, by skomentować

www.somerset.pl  Portal polonijny - Somerset, Bristol, Exeter i okolice