All for Joomla All for Webmasters

WWW.SOMERSET.PL

Polonia z okolic Somerset i Bristolu

 

Ruszyła wielka wyprzedaż w supermarketach ASDA! Promocje sięgają nawet 50 proc. pierwotnej ceny

Popularna sieć supermarketów ASDA rozpoczęła właśnie wielką wyprzedaż zabawek dla dzieci. Z zakupem produktów tańszych o nawet 50 proc. należy się jednak pośpieszyć, ponieważ promocja kończy się z dniem 30 września!

22 Wrz 2017 0 comment

Od dziś do 30 września w supermarketach ASDA można kupić zabawki dla dzieci w bardzo przystępnych cenach. Sieć rozpoczęła właśnie pierwszą wyprzedaż przed Świętami Bożego Narodzenia, która może pomóc rodzicom sporo zaoszczędzić na kosztownych prezentach. 

Wśród przecenionych produktów znalazło się kilka największych zabawkowych hitów ostatnich lat, w tym m.in. rozkładany camper „Sparkle Girlz Camper Van”, zestaw samochodów „Scalextric Aston Martin Track Set i zestaw figurek „PJ Masks Deluxe 16 Piece Figure Set”. Wszystkie te zabawki są przecenione od 30 do nawet 50 proc.!

Promocje dotyczą zarówno zabawek w sklepach stacjonarnych, jak i tych dostępnych na stronie internetowej ASDY. I choć do Świąt Bożego Narodzenia pozostały jeszcze 3 miesiące, to warto jest rozważyć zakup zabawek już teraz, ponieważ tak dobre promocje mogą się już przed świętami nie pojawić. 

Zaloguj się, by skomentować

www.somerset.pl  Portal polonijny - Somerset, Bristol, Exeter i okolice